Planujesz jakiś przedświąteczny wyjazd? Chciałbyś spędzić grudzień inaczej, zwiedzić Podhale, szukasz domków? Kusi Cię nocleg w górach?

Planujesz jakiś przedświąteczny wyjazd? Chciałbyś złapać piękno gór w całej okazałości, zanim zacznie się pełny sezon i turyści zjadą się na dobre? Białka Tatrzańska to miejsca dla Ciebie. Nasze Domki w Białce Tatrzańskiej to fenomenalna miejscówka wyjściowa do zwiedzania całego regionu! Domki Korona Gór to idealne miejsce na nocleg w górach 2022.

Jeżeli natomiast nie kuszą Cię górskie szlaki i chcesz w pełni wypocząć, Korona Gór to wciąż wspaniałe miejsce dla Ciebie. Nasze Domki w Białce Tatrzańskiej poza genialną lokalizacją są wręcz stworzone do leniwego spędzania czasu wewnątrz. Przytulne wnętrze z masą góralskich zdobień i regionalnych urozmaiceń to idealne miejsce do relaksu i odcięcia się na moment od zgiełku codzienności. Nasze Domki, choć stylizowane na góralskie chatki, łączą w sobie zarówno stylową tradycję, jak i współczesną wygodę. W ofercie mamy między inny gorącą balię, która ogrzeje nawet największych zimorodków. Przestronna, nowoczesna kuchnia spełni wszelkie zachcianki kulinarne, a widoki z okien umilą czas jak nic innego.

Nocleg w miejscowości Białka Tatrzańska nigdy nie był tak wygodny i przyjemny, jak teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × 3 =