Domki Białka Tatrzańska

Nasze domki w Białce Tatrzańskiej to fenomenalny miejsce, do zatrzymania się w celu skorzystania z wszelakich atrakcji w tej miejscowości. Białka Tatrzańska zawiera w sobie mnóstwo pomniejszych ciekawostek turystycznych, które są warte odwiedzenia. Jedną z nich jest Park Linowy Tatry.

Domki Białka Tatrzańska
Domki Białka Tatrzańska

Park linowy “Tatry” w Białce Tatrzańskiej składa się z trzech kompletnie odrębnych tras wspinaczkowych. Najbardziej podstawowa trasa zaprojektowana z myślą o najmłodszych, to „Trasa Leśnych Ludków”. Zawiera w sobie siedem drewnianych domków połączonych bardzo dokładnie zabezpieczonymi mini przeszkodami. Dla tych, którzy chcą się sprawdzić, na czym w ogóle polega ta zabawa, jest przygotowany wariant „Adventure”. Jest osadzony na 4,5 metra wysokości. Łącznie można w ramach tej trasy skorzystać z aż 11 różnych sekcji. Ponadto można skorzystać z 60-metrowego zjazdu Tyrolskiego! Z tej trasy mogą korzystać również młodsi, ale dopiero od minimum 1,2 m wzrostu.

Domki Białka Tatrzańska
Domki Białka Tatrzańska

Najwięcej umiejętności natomiast niewątpliwie wymaga „Trasa Extreme”. To największe wyzwanie w parku linowym składa się z 16 bardzo wymyślnych, szalonych i trudnych przeszkód. Wszystko wisi na wysokości około 9 metrów nad ziemią. Dodatkowo, jak zapowiadają gospodarze parku, w nadchodzącym sezonie zimowym można spodziewać się rozmaitych niespodzianek!

NASZE DOMKI BIAŁKA TATRZAŃSKA, NOCLEGI BIAŁKA TATRZAŃSKA – IDEALNA BAZA WYPADOWA NA ROZMAITE WYPRAWY PO REGIONIE. Z KORONY GÓR DO Trasy wspinaczkowej tatry DOTRZESZ SAMOCHODEM W MNIEJ NIŻ 8 MINUT!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − dziewięć =