Domki Białka Tatrzańska

Nasze domki w Białce Tatrzańskiej to idealne miejsce wyjściowe, od którego można zacząć przemierzanie całego Podhala. Nasz region skrywa w sobie ogrom pomniejszych ciekawostek turystycznych, które są warte zobaczenia. Przykładem takiego miejsca jest sławna Papugarnia w Zakopanem. Białka Tatrzańska to idealna destynacja do zwiedzania ościennych miejscowości, w tym samego Zakopanego.

Domki Białka Tatrzańska – atrakcje

Relacje z tego miejsca robiły między innymi TVN i RMF FM. Egzotyczne Zakopane to Papugarnia, która dumnie nosi miano największej w całym województwie, pokonując więc swoim rozmiarem również krakowskie miejsca tego typu. Ten bezpieczny skansen dla ptaków jest położony z dala od hałaśliwych Krupówek, co zapewnia zwierzętom komfort. Co więcej, obok dostępny jest bezpłatny parking.

Domki Białka Tatrzańska
Domki Białka Tatrzańska – atrakcje

Papugarnia jest idealnym miejscem na spędzenie wolnego popołudnia w niecodzienny sposób. Można spotkać w niej liczne gatunki pięknych, kolorowych ptaków z całego świata. Zakres papug jest niebywały; od malutkich Lorys Górskich po ogromne, majestatyczne Ary. Do papugarni można trafić jadąć na ulicę Droga do Olczy 11. Przestrzeń przeznaczona dla ptaków zajmuje całe pierwsze piętro budynku. Papugarnia posiada również Honorowy Patronat Burmistrza Miasta Zakopane.

Domki Białka Tatrzańska
Domki Białka Tatrzańska – atrakcje

Nasze domki Białka Tatrzańska, noclegi białka tatrzańska – idealna baza wypadowa na rozmaite wyprawy po regionie. Z Korony Gór do Zakopanem dotrzesz samochodem w mniej niż 35 minut!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × 5 =