Białka Tatrzańska Nocleg

Białka Tatrzańska Nocleg – Piękne domki blisko szlaków. Idealna baza do górskich wypraw. Komfort w sercu Tatr.
Domki Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska Nocleg

Korona Gór to miejsce stworzone z myślą o ludziach pragnących odpocząć od zgiełku dnia codziennego i poczuć piękno natury, które jest na wyciągniecie dłoni. Sześć naszych domków wyposażyliśmy we wszystko czego potrzebujecie by móc się prawdziwie zrelaksować i wyłączyć umysł. Piękno Białki, atrakcje turystyczne, zamki, stadniny koni, wody termalne i cudowne magiczne miejsca mocy uczynią Wasz urlop najwspanialszym przeżyciem. A to wszystko w towarzystwie naszych domków położonych w Białce Tatrzańskiej
Serdecznie zapraszamy
Zespół Korony Gór

logokg
Nocleg Białka Tatrzańska - Koronagor
Domki Białka Tatrzańska - Koronagor.com - nocleg w bialce

Cennik Białka Tatrzańska Nocleg

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjnymi cenami na nocleg w Białce Tatrzańskiej, dostępnymi w naszym ośrodku. Oferujemy różnorodność cenową, dzięki której każdy znajdzie coś dla siebie, zależnie od wybranego terminu pobytu. Aby dowiedzieć się więcej o dostępnych opcjach i znaleźć najkorzystniejszy nocleg w Białce Tatrzańskiej, zapraszamy do konsultacji naszego pełnego cennika. Jesteśmy również do dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i pomóc w dokonaniu najlepszego wyboru noclegu.

OkresCena za dobę
Poza sezonemod 700 zł
Wakacje (01.07-31.08)od 800 zł
Wielkanoc (28.03-01.04)od 800 zł
Majówka (29.04-05.05)od 800 zł
Święto Niepodległości (08.11-11.11)od 800 zł
Boże Narodzenie (22.12-26.12)od 1 200 zł
Sylwester (29.12-01.01)od 2 500 zł
Ferie Zimoweod 850 zł

Nocleg w Białce

Białka Tatrzańska Nocleg: Odkryj komfort Korony Gór w naszych sześcioosobowych domkach, idealnych dla rodzin i grup. Domki są sześcioosobowe (z możliwością dołożenia dodatkowych miejsc za dopłatą).

Korona Gór

Domki Białka Tatrzańska

Rezerwacja online

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz

Staramy się być pod telefon jak najczęściej, jednak nie zawsze jest to możliwe dlatego otworzyliśmy dla was dodatkowe kanały komunikacyjne, można się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo, za pośrednictwem fanpage Korona gór oraz instagrama.

Korona Gór

Adres
Kontakt